O nas

Firma została założona w 1988 roku i od początku trudniła się pracą ściśle związaną z materiałem jakim jest drewno.

Zainteresowanie i fascynacja rzemiosłami takimi jak stolarstwo i ciesielstwo, jak i również region im sprzyjający pozwoliły wykształcić firmę specjalizującą się w budownictwie drewnianym, zarówno w technologiach tradycyjnych z bali – kultywując fach podhalański - jak i w technologiach szkieletowych - wychodząc naprzeciw wymaganiom spoza regionu. Niezależnie od technologii dzięki wiedzy, doświadczeniu oraz fachowemu podejściu do każdego zadania nasza firma może poszczycić się ogromem realizacji nie tylko na terenie Polski, ale także za granicą.

Przedmiotem naszych działań w kręgu budownictwa nie są tylko budynki, ale także wykończenie ich wnętrz i elewacji oraz wyposażenie w postaci stolarki okiennej i drzwiowej, schodów, mebli regionalnych, a także wszelkich prac związanych z drewnem.

Dzięki ciągle powiększającemu się zapleczu technicznemu oraz idącemu z duchem techniki i nowoczesności, a także wykwalifikowanym i solidnym pracownikom wszelkie nasze produkty cechują jakość, estetyka i fachowość.

Rozwijając firmę oraz zaopatrując rynek budowlany w młodych fachowców, prowadzimy praktyczną naukę zawodu dla uczniów w zawodach stolarz oraz cieśla, a także dla uczniów techników budowlanych odbywających praktyki zawodowe.

Zapraszamy do współpracy.

ostatnio dodane